Aiad ja väravad

NordDoor OÜ esindab Somfy Gruppi kuuluvat kaubamärki BFT. Rohkem kui 30-aastane kogemus garanteerib kvaliteedi, laia tootevaliku, kiired ja õigeaegsed tarned ning uuenduslikud lahendused. Igal aastal tuuakse turule uusi tehnilisi innovaatilisi lahendusi ja tooteid. Selle tulemusel on Somfy Grupp kasvanud mitme aastakümne vältel oma valdkonna globaalseks liidriks.

Tiibväravate automaatika BFT.

Automatiseeritud väravad on tõusev trend kogu maailmas. Automatiseeritud tiibväravad on populaarsed nii erasektoris kui ka tööstussektoris. BFT tootevalikust leiab klient sobiva automaatika vastavalt oma väravatüübile ja kasutussagedusele. Tiibväravate automaatikaid saab paigaldada varjatult maa alla või tiibväravate postide külge. Automaatikad jagunevad erinevatesse klassidesse 5 põhilise näitaja alusel:
a) väravalehe raskus
b) kasutussagedus
c) paigaldusviis
d) automaatika tüüp: kas hüdrauline või elektromehhaaniline
e) automaatika avamis-sulgemistsükli kiirus

Tiibväravate automaatikasüsteeme saab juhtida erinevate lisade abil: puldist, telefonist, magnetkontuuri abiga, magnetkaardi abiga, nupust jne.
Tiibväravate automaatikasüsteeme on võimalik varustada erinevate turvaseadmetega: fotoelementide, mahuanduriga või tundliku pneumatihendiga.
BFT automaatika on välja töötatud, arvestades kõige karmimaid ilmastikutingimusi. Lumi, vihm, külm, niiskus, tolm, temperatuuri kõikumised jne – näitajad, millega me puutume iga päev oma elukeskkonnas kokku.

Miks valida BFT tiibvärava automaatikat?

– BFT tiibvärava automaatika on ennast tõestanud Eesti ja ka Soome kliimas juba rohkem kui 10 aastat
– BFT tootevalikust leiab nii elektromehhaanilisi kui ka hüdraulilisi ajameid.
– Hüdrauliliste ajamitel on töötemperatuur kuni -40 kraadi.
– BFT omab vaheladu Lätis – see tähendab kiiret tarnet toodetele.